Konya Ortodonti, Konya Ortodonti Uzmanı, Konya Ortodontist, Konya Diş Teli, Konya Şeffaf Diş Teli, Konya Görünmez Diş Teli, Konya Ortodonti Fiyatları, Konya Diş Teli Fiyatları, Konya Şeffaf Diş Teli Fiyatları, Konya Görünmez Diş Teli Fiyatları, Konya Ortodonti Tavsiye, Konya Ortodonti Hastaneleri, Konya Ortodontist Fiyatları, Konya Ortodontik Tedavi, Konya Ortodonti Randevu, Diş Teli Fiyatları 2019 Konya, Sadece Üst Diş Teli Fiyatları 2019 Konya, Diş Teli Fiyatları 2019 18 Yaş Altı Konya

Türkiye Dişhekimleri Birliği (T.D.B.), internet üzerinden yapılan bilgilendirmelerin reklam içeriği taşıyabileceğini ve halkı yanlış yönlendirebileceğini bildirmiştir. T.D.B. tüzüğüne ve T.C. kanunlarına göre sağlık alanında reklam yapmak suçtur. Bu sebeple internet üzerinden hastalarımızın rızaları dahilinde de olsa resimlerini yayımlayamıyoruz.

T.D.B.’nin bu görüşüne katılmakla birlikte, kliniğimiz doktorları da hasta resimleri yayımlamanın, etik açısından da doğru olmadığını düşünmektedir. Bu görüntüler, kişiye özel olarak yorumlanmadıkça, hastalara oldukça yanlış fikirler verebilmekte ve gereksiz telaşlara veya beklentilere yol açmaktadır. Hastalarımızla internet ortamında aktaracağımız, toplumda görülen tüm bozuklukların çeşitli yöntemlerle düzeltilebileceğidir.

Kliniğimizi ziyaret ettiğinizde, doktorunuz, SİZE ÖZEL teşhis ve tedavi planlamaları ve öngörüleri yapacaktır.